Internetiturundus

Internetiturundus aitab  jõuda Teie ettevõttel potentsiaalsete klientideni kõige kiiremal ja efektiivsemal viisil. Näiteks võib läbi otsingumootori või sotsiaalmeedia jõuda ettevõtte kodulehele tuhandeid, kui mitte miljoneid potentsiaalseid kliente. Internetiturundus põhiline eesmärk ongi saada kontakte ja seeläbi suurendada müüki.

Miks on internetiturundus soodne kuid nii efektiivne?

Digiturundus üks kõige odavamaid viise reklaamide oma ettevõtet, sest on palju kanaleid, kus on võimalik null-eelarvega tõsta müüki ja päringute arvu mitmekordselt. Samas tasub tasuta kanalitele lisaks kasutada ka makstud reklaami, mis annab täiendava tõuke müügi kasvule ning brändi tuntuse saavutamisele.

Milliseid internetiturunduse teenuseid on olemas?

 • Veebilehe tegemine ehk aitame luua loote müüva kodulehe või e-poe, mis aitab suurendada käivet, müüki ja päringute arvu mitmekordselt. Aitame teha koostöös kliendiga turunduslikud müüva, visuaalselt atrktiivse ja ligitõmbava, kuid samas lihtsa ja kliendisõbraliku lehe.
 • Kodulehe optimeerimine ehk SEO võimaldab tuua kliendid oma lehele läbi otsingumootorite orgaaniliselt. Kuna enamasti inimesed esimese asjana googeldavad, kui nad mingit teenust otsivad, peaks olema Sinu eesmärk olema näiteks Google otsingutulemustes esikohal.
 • Google Adsi reklaamid aitavad tuua potentsiaalsed kliendid Teie lehele läbi otsingumootoritesse reklaami paigaldamisega. Adwordsi abiga on võimatu, et klient märksõnu otsides jätab Teie lehe märkamata.
 • Sotsiaalmeedia võimaldab hoida oma jälgijatega kontakti ning panna neid tundma huvi oma brändi vastu. Lisaks sotsiaalmeedia reklaamkampaaniad võimaldavad suurendada brändi tuntust veelgi ning on võimalik kutsuda kodulehe külastajaid uuesti kodulehte külastama.
 • E-maili turunduse abiga on võimalik nii olemasolevale kui ka uuele kliendile saata personaalselt huvitavat ja atraktiivset sisu, mis ajendaks kodulehte uuesti külastama, ostu sooritama ja täitma muid konversioone.
 • Sisuturunduse abiga on võimalik läbi teksti panna klienti tunda, et tal tõesti on Teie pakutud toodet või teenust vaja, kuid ilma, et see kõlaks justkui pealesurutud reklaam. 
 • Kampaanialehtede abiga on võimalik juhatada klient konversioonini, olgu selleks ostu sooritamine, vormi täitmine vms. Need kodulehest eraldiseisvad lehed aitavad klienti suunata ning läbi selle täidavad suurema tõenäosusega eesmärgi.
 • Erinevad atraktiivsed kujundustööd – olgu selleks logod, bännerid, reklaampildid, kodulehe pildid jms. – aitavad luua usaldusväärsust ja jätavad ettevõttest professionaalsema mulje. 
 • Videoturunduse olulisus kasvab aina rohkem, kuna inimesed eelistavad saada vajalik informatsioon kätte kiirelt ning kõige parim viis on seda teha läbi hea visuaaliga video. 
SEO ehk kodulehe optimeerimine

Milline internetiturunduse teenus valida?

Kõik oleneb Teie ettevõtte eesmärkidest. Näiteks kui Teie soov on pigem keskenduda uute klientide saamisele ning brändi tuntuse suurendamisele läbi sotsiaalmeedia, oleme meeleldi nõus aitama koos Teiega välja arendama vastava sotsiaalmeedia strateegia ja detailse ajaplaani. Kui Teie eesmärgiks on aga hoida olemasolevat klienti ning innustama neid jätkuvalt oste sooritama, soovitame kasutada meiliturundust. SEO ja Google adsi tuleb oluliselt kasuks kui Teie koduleht on otsingutulemustes liiga taga ja märkamatu. Sisuturundus ja kujundustööd aitavad muuta Teie kodulehte või muid reklaame ilmekaks ja ligitõmbavaks, kui Teie eesmärgiks on saada lehele veelgi rohkem külastajaid,

Võimalik on ka valida kõik teenused, mis võivad Teie müüginumbritega teha suurepäraseid tulemusi. Oleme abiks mistahes küsimustes ning anname palju nõu ja abi ka edaspidiseks iseseisvaks turundamiseks.

Milline näeb välja internetiturunduse protsess?

 • Aitame kaardistada ja selgitada välja kliendi vajadused
 • Intervjuud ja klientide kaasamised
 • Leiame koostöös kriitilised kitsaskohad
 • Digiturunduse, kodulehe ja teiste kanalite lühiaudit, mis aitab aru saada hetkeolukorrast ja aitab planeerida soovitud tulemust.
0
Edukat digiturunduse projekti
0
aastat kogemust

Miks usaldada Digiturundus OÜ oma partneriks?

Digiturundus OÜ on ettevõte, mille meeskond koosneb spetsialistidest, kelle kogemus veebilehtede maailmas ületab üle 10. aasta. Meie eesmärgiks on tagada Teile kui kliendile parimad võimalused ja tulemused vastavalt valdkonnale. Töötame välja vastavalt Teie soovile ja nõudmistele vajalikud strateegiad ning pakume usaldusväärset ja kvaliteetset teenust. 

Võta meiega ühendust

Kui soovid kiirelt konsultatsiooni või on mõni digiturunduse küsimus, siis kirjuta meile julgelt!

Tehtud tööd