Sotsiaalmeedia turundus - Kui Teie eesmärgiks on kasvatada käivet ja olla klientidel silme ees

Sotsiaalmeedia turundus aitab  jõuda Teie ettevõttel potentsiaalsete klientideni kõige kiiremal ja efektiivsemal viisil. Näiteks võib läbi otsingumootori või sotsiaalmeedia jõuda ettevõtte kodulehele tuhandeid, kui mitte miljoneid potentsiaalseid kliente. Internetiturundus põhiline eesmärk ongi saada kontakte ja seeläbi suurendada müüki.

Miks on sotsiaalmeedia turundus soodne kuid nii efektiivne?

Digiturundus üks kõige odavamaid viise reklaamide oma ettevõtet, sest on palju kanaleid, kus on võimalik null-eelarvega tõsta müüki ja päringute arvu mitmekordselt. Samas tasub alati kasutada ka makstud reklaami, mis annab täiendava tõuke müügi kasvule ning brändi tuntuse saavutamisele.

Milliseid internetiturunduse teenuseid on olemas?

 • Sotsiaalmeedia võimaldab hoida oma jälgijatega kontakti ning panna neid tundma huvi oma brändi vastu. Lisaks sotsiaalmeedia reklaamkampaaniad võimaldavad suurendada brändi tuntust veelgi ning on võimalik kutsuda kodulehe külastajaid uuesti kodulehte külastama.
 • Sisuturunduse abiga on võimalik läbi teksti panna klienti tunda, et tal tõesti on Teie pakutud toodet või teenust vaja, kuid ilma, et see kõlaks justkui pealesurutud reklaam. 
 • Sotsiaalmeedia reklaam aitab täna jõuda veelgi suurema hulga klientide või näidata oma toodet teile sobivatele sihtrühmadele
Sotsiaalmeedia turundus

Milline Sotsiaalmeedia teenus valida?

Kõik oleneb paraku Teie ettevõtte eesmärkidest. Näiteks kui Teie soov on pigem keskenduda uute klientide saamisele ning brändi tuntuse suurendamisele läbi sotsiaalmeedia, oleme meeleldi nõus aitama koos Teiega välja arendama vastava sotsiaalmeedia strateegia. Kui Teie eesmärgiks on aga hoida olemasolevat klienti ning innustama neid jätkuvalt oste sooritama, soovitame kasutada meiliturundust. SEO ja Adwords tuleb oluliselt kasuks kui Teie koduleht on otsingutulemustes liiga taga ja märkamatu. Sisuturundus ja kujundustööd aitavad muuta Teie kodulehte või muid reklaame ilmekaks ja ligitõmbavaks, kui Teie eesmärgiks on saada lehele veelgi rohkem külastajaid,

 1. Sotsiaalmeedia haldus
 2. Tasuline reklaam
 3. Sotsiaalmeedia konto analüüs 
 4. Sotsiaalmeedia strateegia loomine

Võimalik on ka valida kõik teenused, mis võivad Teie müüginumbritega teha imesi. Oleme abiks mistahes küsimustes ning anname palju nõu ja abi ka edaspidiseks iseseisvaks turundamiseks.

Milline näeb välja sotsiaalmeedia turundamise protsess?

 • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ja kaardistamine
 • Intervjuud ja klientide kaasamised
 • Kriitilised kitsaskohad
 • Kodulehe ja teiste kanalite lühiaudit
0
Edukat digiturunduse projekti
0
aastat kogemust

Miks usaldada Digiturundus OÜ oma partneriks?

Digiturundus OÜ on ettevõte, mille meeskond koosneb spetsialistidest, kelle kogemus veebilehtede maailmas ületab üle 10. aasta. Meie eesmärgiks on tagada Teile kui kliendile parimad võimalused ja tulemused vastavalt valdkonnale. Töötame välja vastavalt Teie soovile ja nõudmistele vajalikud strateegiad ning pakume usaldusväärset ja kvaliteetset teenust. 

Võta meiega ühendust

Kui soovid kiirelt konsultatsiooni või on mõni digiturunduse küsimus, siis kirjuta meile julgelt!

Tehtud tööd